27 лютого 2024 року під головуванням завідувача закладу Дуди Інни відбулося планове онлайн-засідання педагогічної ради за темою «Реалізація змісту освітнього напряму «Мовлення дитини» Базового компоненту дошкільної освіти», метою якого було розглянути проблему розвитку мовлення дошкільників в умовах дошкільного закладу освіти; розкрити можливості використання театралізованої діяльності як засобу розвитку мовлення старших дошкільників; об’єднати зусилля педагогічного колективу на підвищення рівня освітньої роботи, використання на практиці досягнень педагогічної науки і перспективного досвіду з розвитку мовлення дітей дошкільного віку.

До порядку денного увійшли питання:

1. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради. (Звіт. Ратушна Людмила)
  2. Стан освітнього процесу з формування комунікативно–мовленнєвої компетентності дітей старшого дошкільного віку. (Витяг з наказу (за підсумками тематичного контролю). Завідувач Дуда Інна)
  3. Розвиток зв’язного мовлення дошкільників під час театрально-ігрової діяльності. (Методичний кейс. Вихователь-методист Ратушна Людмила)
  4. Розвиток мовлення дошкільників у повсякденні. (З досвіду роботи. Сташко Ольга)
  5. Складання сінквейну за заданою темою. (Рефлексія. Степанець Лариса)
  6. «Мовний дайджест». Підбірка літературних творів для дітей. (Презентація збірки. Щербанюк Ірина)