Шановні батьки та любі діти!

Радо оголошуємо вам про початок нового весняного сезону у фітовітальні Феї Здоровинки!

Фітовітальня – це не тільки місце нових зустрічей та приємного спілкування за горнятком смачного корисного напою, а ще й можливість обмінятися своїми враженнями, дізнатися більше цікавинок про лікарські рослини.

Сподіваємося, що під час щоденних інтерактивних хвилинок весняного сезону ви відкриєте для себе світ рослин по-новому та знайдете багато захоплюючої інформації.

Ми від усього серця прагнемо, щоб онлайн-взаємодії були цікавими, а поради дієвими. І, як завжди, з радістю будемо чекати на ваші сімейні світлини фіточаювання. Тому що саме ваш зворотний зв’язок і чарівні усмішки любих малят надають нам натхнення для праці.

Отож, вирушаємо у подорож стежинкою здоров’я разом із Феєю Здоровинкою!