Старша група № 9

«ЧАРІВНИКИ»

Вихователь: Рубанська Людмила Василівна

Помічник вихователя:  Шевчук Світлана Іванівна

Музичний керівник:  Стахміч  Ірина Леонідівна

Ми маленькі чарівники, які творять у групі № 9 справжні дива. Нам весело і цікаво живеться. Ми дуже любимо фантазувати, розважатись веселою грою, перетворюватись на казкових героїв, співати, танцювати, а особливо нам подобається малювати всім чим завгодно, адже ми творці та чародії.

В нашій групі функціонує гурток «Чарівний світ бісеру», який відкриває широкі можливості у розв’язанні проблеми розвитку творчих здібностей дитини і становить невід’ємну частину освітнього процесу.

Робота з бісером та намистинками сприяє особистісному розвитку: формує внутрішню дисципліну, посидючість, терпіння, вміння доводити розпочату справу до кінця. А головне – дарує хвилюючі миті спостереження за процесом народження чарівних шедеврів, які створюються руками.

Впроваджуємо в практику роботи нашої групи інноваційну технологію «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку на заняттях із малювання» Л.М. Шульги, адже малювання – благодатна діяльність для виховання почуттів та розвитку творчих здібностей, а навчання технічних прийомів – допоміжний засіб.

Допомагають нашим малюкам «чарувати» і авторські ігри «Веселі Фломашки та їх подружки Кольоринки», «Створи візерунок».