Старша група № 12

Вихователь:  Рубанська Людмила Василівна, Щупко Ірина Василівна

Помічник вихователя:  Цилюрник Любов Іванівна

Музичний керівник:  Стахміч Ірина Леонідівна

Ми, і дорослі, і малеча групи, – казкарі!

В нашій групі функціонує гурток «Літературна скринька», мета якого –  формування у дошкільників мовленнєво-комунікативної компетенції через виразне читання віршів, прийняття участі у театральних дійствах, уміння висловлювати свої думки, розвивати творчу уяву, фантазію, образне мислення.

В групі впроваджується методика Л.Б. Фесюкової «Виховання казкою», яка включає в себе нетрадиційний  підхід в роботі з казкою. Нетрадиційно – означає навчити дітей оригінально, незвично по-своєму не тільки розуміти зміст, а й творчо перетворювати хід розповіді, придумувати різні кінцівки, змішувати декілька сюжетів в один.

Дана методика допомагає дітям зрозуміти, що в природі все пов’язано і все знаходиться у розвитку. Все навколо нас пристосовується: заєць міняє колір шубки. Лисячий хвіст замітає сліди і так далі.

Дітям дуже подобається перевтілюватись в казкових героїв, жити їх життям.