Друга молодша група № 5

Вихователі:  Тимофеєва Майя Володимирівна, Хмільницька Олена Вацлавівна

Помічник вихователя:  Драйко Оксана Петрівна

Музичний керівник:  Стахміч Ірина Леонідівна

Діти приходять в дитячий садок для того, щоб в ньому жити комфортно та затишно. Для збагачення соціального досвіду і гармонійного включення дітей у колектив однолітків у нас створені всі необхідні умови. Ми забезпечуємо рівний доступ до освіти всіх вихованців, у тому числі дітей з особливими освітніми потребами.

Повноцінний педагогічний та психологічний супровід освітнього процесу у групі відбувається з урахуванням індивідуальних особливостей дитячої особистості.

Своїх дошкільнят вчимо будувати взаємини на основі співпраці і взаєморозуміння.

Створенню позитивної емоційної атмосфери сприяє впровадження методики Л.Б. Фесюкової «Виховання казкою». Універсальна методика роботи з казкою допомогає розвивати образне та логічне мислення дитини, її творчі здібності, формує нетрадиційний спосіб мислення, знайомить дітей зі світом природи.

Орієнтуючись на основні принципи даної методики, використовуємо в освітньому процесі авторські напрацювання:  добірку «Казки на новий лад», дидактичний посібник «Завітала в гості казка», а також дидактичні ігри «З якої казки герої?», «Склади казку», «Казковий переполох».