Санаторна різновікова група № 16

«ДЗВІНОЧОК»

для дітей з серцево-судинними захворюваннями

Вихователь:  Денисюк Яна Миколаївна

Помічник вихователя: Середин Людмила Василіївна

Музичний керівник:  Стахміч Ірина Леонідіївна

Робота нашої групи спрямована на підтримку, збереження, розвиток та зміцнення здоров’я дитини. Кожен з наших вихованців є особливим, тому для кожної дитини знаходимо індивідуальний підхід. В групі  функціонує гурток  «Цілюща краплинка», впроваджується Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років Лохвицької Л.В. «Про себе треба знати, про себе треба дбати».

Пріоритети в освітньому процесі надаються здоров’язбережувальним та здоров’яформувальним напрямам:

• оздоровчо-профілактична робота;
  • інтеграція завдань валеологічного виховання і безпеки життєдіяльності;
  • формування спільно з родиною цілісного здоров’я  особистості в дошкільному віці.

Для поліпшення психоемоційного стану дошкільнят та профілактики різних захворювань впроваджуються елементи оздоровчих технологій, а саме:

• арт-терапії;
  • пісочної терапії;
  • казкотерапії;
  • сміхотерапії;
  • кольоротерапії;
  • музикотерапії;
  • су-джок терапії.

Наші діти розвиваються всебічно та гармонійно, збагачуються не тільки знаннями, але й незабутніми позитивними емоціями.