ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

В КЗ “ДНЗ № 36 ВМР” ЗДІЙСНЮЄ ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

ЗАЇКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Ми хочемо співпрацювати з вами, разом розгадувати загадки складного, суперечливого, але завжди творчого процесу виховання особистості. Ми прагнемо, щоб батьки були не тільки пасивними читачами, котрі сприймають готові рецепти на всі випадки життя, а й стали активними, творчими однодумцями, союзниками у пошуку різноманітних шляхів розвитку дитини.

Практичний психолог – це фахівець, який допомагає вирішувати насамперед ваші запити.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПСИХОЛОГА?

• Якщо проблема не розв’язується тривалий час.
  • Якщо ви знаєте, як розв’язати проблему, але вам усе-таки потрібна допомога.
  • Якщо вас щось тривожить у дитячій поведінці, але ви не можете зрозуміти причину.
  • Якщо вам здається, що малюк відстає у розвитку від своїх однолітків. Краще зрозуміти, що відбувається насправді, і не травмувати дитину порівнянням з іншими дітьми.
  • Якщо у вас є сімейні проблеми, і це проектується на дитину.

Зважте ситуацію і дійте!

ЕТАПИ СПІВПРАЦІ З ПСИХОЛОГОМ

1. Читайте цікаві та необхідні для вас рекомендації практичного психолога
“Психолог радить” у кожній віковій групі

2. Відвідайте кабінет психолога, який знаходиться у 4 корпусі на ІІ поверсі.

Графік роботи: з 8.30 до 17.00

3. Запитання, які вас турбують, але в силу різних причин ви не можете їх озвучити, подайте у письмовій формі у конверт “Запитуйте-відповідаємо” у кожній віковій групі, або на електронну пошту садочка. Відповідь може бути адресною або у папках-пересувках.

4. Шановні батьки, до ваших послуг – “Скринька довіри” у кожній групі або сторінка на сайті закладу «звернення громадян», в якій ви зможете письмово озвучити ваші побажання щодо роботи психологічної служби ДНЗ та якості послуг, що надаються практичним психологом.

Для мам і тат, які виховують малят

У садочок з радістю

Скоро до школи