Інклюзивна середня група №17

Асистент вихователя:   Щербанюк Ірина Юріївна

Помічник вихователя:

Музичний керівник:  Степанчук Наталія Сергіївна

У нашій групі дотримуються комплексного підходу для забезпечення рівного доступу до якісної освіти усім дітям, в тому числі дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації освітнього процесу на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання та виховання.

Колектив групи працює над створенням сприятливих умов для пізнавальної, дослідницької, ігрової діяльностей дошкільників. Саме тому на базі групи в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» реалізується освітній проєкт «Пізнай те, чого не бачиш». Дошкільнята – природжені дослідники, і завдяки реалізації освітніх завдань проєкту ми допомагаєм дітям розвивати допитливість, постійне прагнення до експерименту, бажання самостійно знаходити рішення в проблемних ситуаціях.

Для розвитку пізнавальних процесів, тактильно-кінетичної чутливості та сенсорики, розвитку мовлення та дрібної моторики рук, розвитку художніх здібностей, естетичного смаку, а основне стабілізації психічного стану дошкільників ми активно використовуємо технологію сенд-плей. Налагоджена робота з виковистанням дитячого свiтлового столу-пiсочниці для анiмацiї сприяє розвитку творчого потенціалу, уяви, фантазії, міжособитсісним взаєминам, збереженню та зміцненню фізичного і психічного здоровʹя.

Значну увагу педагоги приділяють розвитку творчої особистості дошкільника, особистісного становлення та самореалізації через театралізовану діяльність. Адже театр – це усвідомлення власного «Я». Тут формуються моральні якості, долаються недоліки: сором’язливим, невпевненим у собі дітям театр допомагає зняти напруженість, подолати сумніви стосовно себе, повірити у власні можливості; невгамовним та неорганізованим – навчитися витримки.