Середня група № 6

Вихователі: Макогонюк Юлія Сергіївна, Патлата Наталія Броніславівна

Помічник вихователя: Підгорна Олена Василівна

Музичний керівник:  Степанчук Наталія Сергіївна

Наші малята із задоволенням відвідують садочок, дружно граються, всебічно розвивають свої здібності, адже в групі створені належні умови для їх особистісного становлення, формування уявлень про світ природи, культури, людей, самого себе.

Основним у своїй роботі вважаємо формування життєво компетентного дошкільника.  З цією метою використовуємо інновації, впроваджуємо технологію «Палички Кюїзенера», яка сприяє розвитку дрібною моторики, сенсорних здібностей, зв’язного мовлення, уваги, пам’яті, виховує  самостійність, ініціативу, наполегливість у досягненні мети.

Велику увагу надаємо художньо-естетичному розвитку наших вихованців. Використовуємо багато різних видів театру, в тому числі театр підколінників «Веселі ніжки», виготовлений руками педагогів. Театралізована діяльність користується у дітей популярністю і суттєво впливає на їх емоційний та всебічний розвиток. Наші театральні іграшки – емоційні й живі, вони здатні викликати в дітей справжні почуття й переживання. А перегляд чи безпосередня участь дітей у театральних постановах дає їм змогу реалістично проживати життєві ситуації, програвати різні ролі й характери.