За кожним командним досягненням – творча праця і любов до своєї справи!

Яке ж нове досягнення?

Наші творчі педагоги, приймаючи участь у конкурсі «Гратися і не боятися», який проводив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, були відзначенні грамотами та цінними подарунками.

Хто серед цих педагогів-творців?

Наші талановиті Тетяна Шумаріна (вихователь другої молодшої групи № 7), Світлана Маковійчук (вихователь старшої групи № 13), Карина Мельник (вихователь середньої групи № 17) та Наталя Заїка (практичний психолог).

Що ж вони презентували в рамках проведення конкурсу?

В онлайн-режимі для нашої любої малечі були пропоновані: руханка «Я і ти» (авт. С. Тарабарова, С. Ройз); онлайн-взаємодія, яка формує певну навичку дошкільняти, що рекомендує ЮНІСЕФ; ігрова активність, як інструмент підтримки ментального здоров’я.

А хто переміг у конкурсі та ввійшов до 200 найкращих педагогів України за результатами поданих матеріалів?

Світлана Маковійчук – педагог, який має великий досвід роботи. А цей досвід здобувається щоденною творчою працею, постійним бажанням розвиватись, вмінням творити в команді, готувати надзвичайно цікаві освітні мандрівки для дітей і з великою любов’ю до дітей!

Що цінного у боксах від ЮНІСЕФ?

В презентованих боксах від ЮНІСЕФ чудові сучасні іграшки та освітні матеріали для розвитку дошкільнят.

Що потрібно для натхнення на нові творчі звершення?

Спілкування з дітьми наживо, їх обійми, посмішки, щирий дитячий сміх!

Віра в наших захисників та захисниць, завдяки яким ми можемо робити свою справу!