Старша група № 13

«ПОПЕЛЮШКА»

Вихователі:  Маковійчук Світлана Борисівна

Помічник вихователя:  Кузьменко Марія Володимирівна

Музичний керівник: Степанчук Наталія Сергіївна

До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

з любов’ю серце дітям віддавати!

Такого девізу ми дотримуємось у вихованні гармонійного, різнобічного розвитку дитини згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти.

Відповідно до меморандуму про співпрацю у сфері дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та міжнародною фундацією «Aflatoun International» у нашій групі впроваджується Міжнародний проєкт соціальної та фінансової освіти дітей «Афлатот». Зміст проекту сприяє соціальній адаптації дітей, формує у них навички правильного використання та економії коштів. «Афлатот» – це розвиток самосвідомості наших вихованців, підприємницького духу, дбайливого поводження з ресурсами .

Впровадження проєкту в освітній процес дає змогу дітям усвідомити, хто вони і як мають взаємодіяти з іншими людьми. «Афлатот» розставляє акценти на ролі родини й родинних цінностей, ознайомлює дітей з правами та обов’язками.

Впроваджуючи основні принципи «Афлатоту», в групі функціонує гурток «Юні бізнесмени». Під час гурткової роботи ми допомагаємо дітям усвідомити власний потенціал, формуємо соціальний досвід. І ці знання та навички допомагають дітям зробити світ кращим.