Друга молодша група № 7

Вихователі:  Кріт Аліна Петрівна, Шумаріна Тетяна Олександрівна

Помічник вихователя:  Поліщук Інна Федорівна

Музичний керівник: Степанчук Наталія Сергіївна

Вважаємо, формування у дошкільників елементарних економічних знань та умінь є досить актуальним у наш час. Ми вчимо розуміти і цінувати навколишній предметний світ, як результат людської праці, а працю – як джерело добробуту.

Формуємо ціннісне ставлення до таких якостей людини, як бережливість, раціональність, економічність, працелюбність.

Розвиваємо емоційну сферу, здатність розрізняти почуття інших людей, формувати позитивну самооцінку.

Виховуємо інтерес до економічних та фінансових  знань на основі всіх видів дитячої діяльності й розвитку: екологічного виховання, математичного розвитку, художньо-мистецької діяльності, соціально-естетичного виховання.

Створюємо сприятливі умови для ознайомлення батьків з основами соціально-фінансової та економічної освіти, виховання дітей дошкільного віку. Адже, на нашу думку, сім’я є найкращим партнером у реалізації завдань адаптації дітей до соціуму, формуванні соціальної активності та економічної грамотності.Друга молод