Старша група №11

Вихователі:  Смеречинська Тетяна Володимирівна

Помічник вихователя:  Нагорна Людмила Володимирівна

Музичний керівник:  Стахміч Ірина Леонідівна

Освітній процес у групі ми будуємо на інтегрованій основі та міждисциплінарному підході з акцентом на використання й впровадження інновацій.

Впроваджуючи методику Н. Гавриш «Розвиток мовленнєво-творчої діяльності дітей», велику увагу приділяємо формуванню комунікативної компетентності як одному із основних чинників становлення особистості в дошкільному дитинстві.

Розвитку мовної активності у дошкільнят сприяє і впровадження LEGO-технологій. На заняттях з LEGO, які проводяться під девізом «навчання через гру», у дітей формуються знання про соціум, підвищується комунікативна активність, вміння працювати в парах, в групі, в ході розумово-пізнавальної діяльності відбувається розвиток творчих здібностей, дрібної моторики, підвищується мотивація до навчання.

Як результат, діти групи № 11 зростають творчими та комунікабельними особистостями.