Відповідно до плану роботи на 2023/2024 навчальний рік 27 лютого 2024 року відбулося онлайн-засідання педагогічної ради КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» на тему: «Творчий звіт «До вершини педагогічної майстерності»».

Мета заходу – презентувати педагогічний досвід вихователів, які атестуються; розвивати уміння об’єктивно оцінювати результати своєї праці; стимулювати безперервну фахову та загальну освіту педагогів закладу, активізувати їхню творчу професійну діяльність.

Досвідом з колегами поділилися педагоги, які атестуються. Заїка Наталія, практичний психолог закладу представила власний досвід роботи за темою «Формування емоційної компетентності дошкільників як запорука їх гармонійного розвитку». Вихователі Тетяна Боричко – «Моделювання як засіб пізнання навколишнього світу», Сташко Ольга – «Формування у дітей дошкільного віку активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки», Степанець Лариса – «Формування еколого-природничої компетентності у дітей дошкільного віку» презентували свої методичні напрацювання.

Кожен педагог поділився секретом, як зробити, щоб освітній процес був цікавим, викликав у дошкільників пізнавальний інтерес, спряв їх пізнавальній активності і зростанню якості знань.

Вихователі представили: технології, методи та прийоми, адаптовані відповідно до вікових особливостей дітей групи, індивідуальні, групові, фронтальні форми роботи.

У ході обговорення колеги відмітили високу професійну педагогічну компетентність доповідачів. В цілому творчий звіт пройшов цікаво, робота була плідною та змістовною.