Перша молодша група № 3

Вихователі: Бамбура Алла Миколаївнa, Князєва Вікторія Вікторівна

Помічник вихователя: Босик Інна Петрівна

Музичний керівник: Степанчук Наталія Сергіївна

В нашій групі створені усі необхідні умови для всебічного та повноцінного розвитку дітей. Предметно-розвивальне середовище включає осередки, наповнені іграшками для дітей раннього віку. Ми робимо все можливе, щоб діти всебічно розвивалися, росли здоровими та розумними.

Під час освітнього процесу використовуємо педагогічні ідеї Марії Монтессорі «Вільна діяльність у просторі та не обмежена свобода вибору». Впроваджуючи методику саморозвитку дитини М. Монтессорі, надаємо перевагу іграшкам, які виготовлені з натурального матеріалу. Багато ігор та іграшок виготовлені власними руками.

У нашій групі панує спокійна та доброзичлива атмосфера, тепло та затишно. Цим ми забезпечуємо успішну, безболісну адаптацію дитини до умов дошкільного закладу. Тому малята з радістю йдуть у садочок, щоб навчатися новому та пізнавати світ, а їхні батьки впевнено довіряють нам своїх малят.