Друга молодша група № 4

Вихователі:  Савченко Олена Василівна, Степанець Лариса Валентинівна

Помічник вихователя:  Мисак  Олена  Анатоліївна

Музичний керівник:  Стахміч Ірина Леонідівна

Пріорітетними завданнями нашої групи є створення умов для диференційного виховання і навчання з метою гармонійного психічного та фізичного розвитку дітей; забезпечення належного соціально-психологічного мікроклімату; впровадження особисто-орієнтованої моделі спілкування.

Нашим дітям ми прищеплюємо любов до природи за технологією  естетико-екологічного виховання» Г. Тарасенко та методикою З. Плохій «Виховання екологічної культури дошкільників». Вчимо турбуватися про власне здоров’я за програмою Л. Лохвицької і Т. Андрущенко «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Розвиваємо пізнавальні навички, інтелект, вміння орієнтуватися в соціумі, використовувати набуті знання на практиці. Створюємо умови для реалізації кожною дитиною своєї індивідуальності як в колективі, так і на одинці, спонукаємо виявляти свій творчий потенціал.