Інклюзивна старша група № 15

Вихователь:  Якупова Людмила Ростиславівна, Сташко Ольга Володимирівна

Помічник вихователя:  Шелест Валентина Лаврентіївна

Музичний керівник:  Степанчук Наталія Сергіївна

В нашій групі створені усі необхідні умови для гармонійного та всебічного розвитку дитини, забезпечення рівного доступу до якісної освіти усім дітям, в тому числі дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації освітнього процесу на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання та виховання. Поряд з традиційними методами та прийомами оздоровлення дитячого організму впроваджуємо нетрадиційні технології: елементи фітотерапії, аромотерапії, музикотерапії, дихальні вправи, різні види масажу.

Здійсненню поглибленої роботи щодо формування у дітей знань про універсальну цінність здоров’я сприяють заняття валеологічного гуртка «Здоров’ячки».

Наповнюємо життя дітей різними цікавинками. Тому малята із задоволенням відвідують садок, дружно граються, розвиваючи свої здібності, збагачують соціальний досвід та зміцнюють своє здоров’я.