Шановні батьки! Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала навчання, виховання та розвиток в дошкільному закладі, пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про заклади дошкільної освіти на сайті https://www.vmr.gov.ua/default.aspx, розділ «Реєстрація до дитячого садочка» (https://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/dnz/Lists/Content/Default.aspx) та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Для вибору садочку можете скористатися Картою дитсадочків. Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, вибравши вільний садочок та заповнивши форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов’язковою умовою зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни (про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу) протягом 30 днів необхідні документи, визначені в Положенні, завідувачу визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.