• Autizm Ukraine – український сайт, що має на меті об’єднання якомога більше людей навколо вирішення проблеми аутизму в Україні.
  • Аутизм.in.ua – містить корисну інформацію про аутизм, діагностику, терапію, перелік корисних джререл, публікації лікарів та науковців.
  • Дитячий психолог – перший український сайт для батьків та дитячих психологів. Містить розділ “Особливі діти”. Публікації в даній рубриці спрямовані на те, щоб познайомити батьків та психологів із ознаками “особливих дітей“. Перейшовши за посиланням на кожну із тем, ви можете знайти різні відповіді на хвилюючі вас запитання . Крім того, ми публікуємо різні новітні дослідження в даній непростій галузі.
  • Лечение аутизма – російськомовний сайт, що висвітлює проблему аутизму, діагностичні критерії, методи лікування, дієти та педагогічні методи роботи.
  • Аутизм – російськомовний ресурс, що окреслює питання раннього аутизму
  • Ігри та заняття з особливою дитиною. (Игры и занятия с особым ребенком. Руководство для родителей). Автор: Ньюмен Сара. В книзі розповідається, як допомогти дитині з особливими потребами, практично з перших кроків рости та розвиватися. Автор – мати особливої дитини, яка свій унікальний досвід перетворила на практичні поради. Ви знайдете відповіді щодо встановлення контакту з дитиною, розуміння її потреб, зможете ознайомитися з вправами, що допоможуть розвивати здібності дитини. Посібник буде корисним для батьків та фахівців.
  • «Психопедагогіка та аутизм». Автор: Патрик Сансон. В книзі представлено досвід роботи Центру для дітей та підлітків з аутизмом. Автор – експерт з 30-річним стажем роботи, директор одного з таких закладів. В книзі надано багато прикладів методів та технік роботи. Особлива увага приділена язику «Макатон», а саме історія його створення, сфера застосування, обмеження та позитивні сторони такої комунікації. Робота адресована фахівцям, батькам, спеціалістам, що працюють з дітьми та підлітками з РАС та всім, хто цікавиться питаннями надання допомоги людям з особливими потребами
  • «Гра не для забавки. Розвиваючі ігри та вправи для дітей від народження до трьох років» (Игра не для забавы: Развивающие игры и упражнения для детей от рождения до трех лет. Автори: Кравцова А., Кукуруза А. та ін. Книгу видано за підтримки Міністерства по справах міжнародного розвитку Великобританії. Посібник включає поради та рекомендації з раннього дитячого розвитку, а також інформацію про пізнавальні, емоційні, рухові здібності дітей від народження до 3х років. Окрема та увага приділена питанням щодо розвитку дітей з особливими потребами.
  • Дефектологія. Аутизм –  корисна інформація про корекційні методики для лікування аутизму: йогатерапія, терапевтична гра, барабанна терапія та інші.
  • Ігри для дітей з аутизмом