УЧАСТЬ ЗАКЛАДУ У РЕАЛІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ “СПРИЯННЯ ОСВІТІ” В РАМКАХ МЕМОРАНДУМУ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ МІЖ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ І  LEGO FOUNDATION

2022/2023 навчальний рік

2021/2022 навчальний рік – “Україна надзвичайна”

2020/2021 навчальний рік – «Рік цілісності та консолідації»

Діяльність педагогів закладу:

УЧАСТЬ ЗАКЛАДУ У РЕАЛІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРОЄКТУ «СПРИЯННЯ ОСВІТІ» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ МЕМОРАНДУМУ ПРО ЗАЄМОРОЗУМІННЯ МІЖ МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ І КОМПАНІЄЮ THE LEGO FOUNDATION

2020/2021 навчальний рік –  «Рік цілісності та консолідації»

Активності педагогів закладу :

Вересень

• Участь в інформаційній онлайн-зустрічі з представниками адміністрації закладів освіти, залучених до проєкту «Сприяння освіті». Окреслено завдання на навчальний рік та вибудовано траєкторію роботи у проєкті.
  • Участь у фестивалі «Play Fest – 2021» за темою «Книга, що оживає».
  • В рамках «Online Brickmate» розпочато співпрацю із закладом- партнером КЗДО (ясла-садок) №7 «Соколятко» міста Сокаль Львівської області.
  • Участь педагогів закладу у челенджі «Створено для навчання через гру».

Жовтень

• Участь у тренінговій онлайн-зустрічі «Play Concepts» для кураторів закладів освіти, залучених до проєкту щодо реалізації концепції наскрізного впровадження підходу «Навчання через гру».
  • Онлайн-зустріч з адміністрацією закладу-партнера  КЗДО (ясла-садок) № 7 «Соколятко» міста Сокаль Львівської області.
  • Участь педагогів закладу у Challenges «Осінь через гру».

• Участь у тренінгу  «Шість цеглинок 2.0 (новий формат)».
  • Онлайн-зустрічі педагогів та дитячих колективів закладів-партнерів КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» та КЗДО (ясла-садок) № 7 «Соколятко» міста Сокаль Львівської області.
  • Участь педагогів закладу у челенджі «Поетичний листопад».

.

Грудень

• Участь у новорічній зустрічі для кураторів закладів освіти, залучених до проєкту.
  • Онлайн-зустріч педагогів та дитячих колективів закладів-партнерів КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» та КЗДО (ясла-садок) № 7 «Соколятко» міста Сокаль Львівської області.
  • Участь педагогів закладу у челенджі «Книга, що оживає» фестивалю «Play Fest – 2021».

.

Заняття “Рукавичка” за методикою “Шість цеглинок 2.0”.

Старша група № 11 “Мрійники”.

Вихователь: Тетяна Смеречинська.