Перша молодша група № 2

Вихователі:  Никончук Світлана Петрівна, Космовська Аліна Анатоліївна

Помічник вихователя: Корнілова Наталія Володимирівна

Музичний керівник: Стахміч Ірина Леонідівна

У нас виховуються найменші… Тому свою педагогічну діяльність ми спрямовуємо на соціалізацію дитини та адаптацію до нових умов перебування  в дитячому садку на різних рівнях: фізіологічному, соціальному, психологічному.

В групі створені всі умови для безболісної адаптації малюків, їх всебічного та гармонійного розвитку. Відповідно до нормативних вимог організоване предметно-ігрове середовище. Групова кімната оформлена світлими й теплими кольорами, що заспокоюють, кольорові меблі, іграшки, розташовані на рівні очей дітей та розміщені за осередками, можуть задовольнити найвибагливіші потреби дітей.

Розвитку дрібної моторики пальців рук сприяють «Стіни, що розмовляють», які мотивують дітей до відкриття нового в оточуючому світі. Тут діти можуть самостійно погратися, розвивати увагу, мислення, що в свою чергу комплексно забезпечує фізичний, психічний, моральний розвиток малюка.