Перша молодша група № 1

ВихователіЗареченна Людмила Михайлівна, Голуб Людмила Павлівна

Помічник вихователя: Франчук Наталя Володимирівна

Музичний керівник:     Степанчук Наталія Сергіївна

Наше кредо – працюй так, щоб дітям біля тебе було комфортно і затишно.

Зміст освітньої роботи у нашій групі спрямований на охорону та зміцнення здоров’я дітей, на всебічний розвиток здібностей малюків та взаємодію з батьками.

Ми реалізовуємо сучасні підходи до завдань сенсорного розвитку та соціального виховання, формування навичок практичного життя, готовності до взаємодії з навколишнім світом.

У нашій групі створені всі умови для організації предметно-практичної діяльності дітей. На вас, любі діти, чекають бізіборди, дитячий свiтловий стiл-пiсочниця для анiмацiї, Чарівне дерево, різноманітні ігри-вкладинки, тактильні килимки тощо.

Малюки у групі «Зернятка» зростають талановитими завдяки впровадження методики нетрадиційного малювання Е. Шийко та використання елементів методики саморозвитку дитини М. Монтессорі. Діти зосереджуються на своїй особистості, відчувають свою значимість вже з дитинства.

Ми виховуємо та навчаємо дітей так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.