Вітання усім! Різдво Христове та Коляда – улюблені релігійні свята в році для більшості дітей, адже найменші не просто долучаються до українських традицій, а беруть активну участь.

Наш заклад у період з 18 по 22 грудня 2023 року проводив Різдвяний тиждень «В очікуванні Різдва», який проходив у рамках реалізації проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки МОН України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» відповідно до співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) в рамках ініціативи «Спільно до навчання».

Цей тиждень подарував малечі незабутні хвилини передсвяткових онлайн-зустрічей. Допитливим малюкам було цікаво знати, що це за подія – Різдво Христове, чому її відзначають і що означають різдвяні традиції в Україні. Педагоги надихали малят на створення цікавих святкових поробок.

Запрошуємо переглянути фотозвіт тематичних днів.