Шановні батьки та любі діти, ми скучили за нашими теплими та щирими бесідами за чашечкою смачного та корисного фіточаю в гостях у Феї Здоровинки.

Тож сьогодні, з радістю оголошуємо про початок нового зимового сезону у фітовітальні Феї Здоровинки!

Як і під час осіннього сезону, впродовж двох тижнів на вас чекатимуть щоденні інтерактивні  зустрічі з Феєю Здоровинкою, цікаві розповіді про рослини, захоплюючі пригоди та фантастичні перетворення, а також ігри та розваги і, обов’язково, смачне чаювання.

Сподіваємося, що інтерактивні хвилинки з Феєю Здоровинкою будуть корисними для вас. А батьки, які прагнуть прищепити у дітей бажання вживати трав’яні чаї знайдуть дієві рекомендації та поради.

Завітати у фітовітальню до Феї Здоровинки – це чудова нагода провести весело та з користю свій час у компанії нових знайомств та давніх друзів, вживаючи смачний та корисний напій.

Отож, до зустрічі у фітовітальні Феї Здоровинки!