30 серпня 2023 року під головуванням завідувача закладу Дуди Інни Анатоліївни відбулося планове онлайн-засідання педагогічної ради КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» за темою «Про завдання діяльності педагогічного колективу».

До порядку денного увійшли питання:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

Інформація. Вихователь-методист Ратушна Л.В.

2.   Аналіз результатів освітньої та методичної роботи за минулий рік та основні педагогічні проблеми і завдання педагогічного колективу на 2023/2024 н.р. Звіт. Вихователь-методист Ратушна Л.В.

3. Підсумки роботи КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» у літній період 2023 року.

Витяг з наказу. Завідувач Дуда І.А.

4.      Стан підготовки закладу дошкільної освіти до нового навчального року. Витяг з наказу. Завідувач Дуда І.А.

5. Обговорення та схвалення плану роботи та пріоритетних напрямів роботи закладу на 2023/2024 навчальний рік та літній період 2024 року. Члени педради.

6. Обговорення та схвалення освітньої програми КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» на 2023/2024 навчальний рік. Члени педради.

7. Вибір форми організації освітнього процесу в КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» на період правового режиму в умовах воєнного стану.

8. Вибір освітніх комплексних та парціальних програм, за якими будуватиметься освітній процес у вікових групах у 2023/2024 навчальному році.

9. Затвердження:

– виду та форми планування освітньої роботи з дітьми;

– тематики планування організованої навчально-пізнавальної діяльності дітей;

розподілу часу на процеси життєдіяльності дітей у 2023/2024 н.р.;

– розподілу організованої навчально-пізнавальної діяльності дітей на 2023/2024 н.р.;

– плану наступності в роботі КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» та КЗ «ВЛ № 29»;

– плану заходів щодо зміцнення здоров’я дітей та плану оздоровчої роботи в санаторній групі №16;

– програм та планів гурткової роботи;

– графіка роботи педагогів. Члени педради.

10. Ознайомлення з перспективними планами атестації і проходження курсової перепідготовкипедагогічних працівників.

Вихователь-методист Ратушна Л.В.

11. Нормативно-методичне забезпечення освітнього процесу, презентація новинок методичної літератури та посібників. Інформація. Завідувач Дуда І.А.

12. Супровід дітей з особливими освітніми потребами: нормативне забезпечення. Рекомендації. Практичний психолог Заїка Н.В.

13. Проведення внутрішнього моніторингу якості освіти в ЗДО у 2023/2024 н.р. Графіки-циклограми. Вихователь-методист Ратушна Л.В.

14. Обговорення та схвалення Положення про атестацію педагогічних працівників КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» Проєкт положення. Завідувач Дуда І.А.

15. Вибори секретаря педагогічної ради на 2023/2024 навчальний рік та літній період 2024 року. Члени педради.

Підсумовуючи, завідувач висловила слова подяки всім присутнім за сумлінну працю та впевненість у тому, що в новому навчальному році педагогічний колектив ЗДО самовіддано служитиме українському дошкіллю та разом з усіма наближатиме Перемогу!