У рамках проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»,  який реалізується ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти, КЗ «ДНЗ № 36 ВМР» ввійшов до переліку закладів дошкільної освіти, які організовуватимуть роботу з дітьми старшого дошкільного віку.

Реалізація даного проєкту передбачає організацію очних зустрічей  вихованців старших груп з педагогами закладу на базі КЗ «ВЛ № 29 ВМР».

Це дасть можливість якісно виконати вимоги державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти), підтримати батьків з питань розвитку дітей, зокрема перед вступом дітей до першого класу, а найголовніше – здійснити принцип наступності між закладом дошкільної та середньої освіти.

Очні зустрічі з дітьми розпочато з 1 травня 2023 року.

Будемо радо ділитися новинами та чудовими світлинами реалізації освітнього проєкту ввід ЮНІСЕФ на сайті нашого закладу!