Після зимових холодів приходить світла і радісна чарівна весна. З її приходом у природі відбувається багато змін. І хоча зима в перший місяць весни ще нагадує про себе морозами та вітрами, хочеться помилуватися теплим сонечком, вдихнути аромат весняних квітів, прислухатися, як співають птахи та бринять струмки.

Цьогоріч свято весни в групах старшого дошкільного віку пройшло весело та цікаво. А саме 28.02.2023 відбулося свято «Квітка для Кактуса», метою якого було закріпити знання дітей про весну та весняні свята, розвивати вміння бачити красу природи та береги її, виховувати любов та повагу до матері та бабусі. Незвичний сюжет весняного дійства захоплює з перших хвилин. Діти знайомляться з новим мешканцем лісу – Кактусом, який намагається із усіх сил розквітнути, щоб подарувати матусям і бабусям гарний настрій. Не обійшлося без витівок підступного Реп’яха, який всіляко заважав Кактусові. Завдяки спільним зусиллям героїв, підтримці та заохоченню друзів, мрія Кактуса здійснилася.