В період з 06 лютого по 10 лютого 2023 року відповідно до наказу департаменту освіти Вінницької міської ради від 26.01.2023 № 58 Про проведення інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет» в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади, з метою збереження фізичного й емоційного здоров’я дітей та учнівської молоді під час воєнного стану в Україні, окремі обставини якого можуть призводити до зменшення фізичної активності, зниження інтенсивності соціальних зв’язків і контактів, збільшення стресових ситуацій та емоційної напруги, задля утвердження принципів здорового способу життя, поширення інформації про методи боротьби зі стресовими ситуаціями, вкомунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад № 36 Вінницької міської ради» проведені заходи інформаційного марафону.

Метою челенджу «Твоя сила», який проходив в рамках марафону, було привернути увагу до теми збереження здоров’я, навчити дітей щоденно дбати про свій фізичний та психологічний стан.

До челенджу ретельно підготувалися вихованці, батьки та педагоги закладу: надіслані світлини та відео, на яких учасники челенджу діляться власними рецептами покращення свого психологічного імунітету та фізичного здоров’я.