З метою сприяння спортивній і фізичній підготовці дітей, формування здорового способу життя з урахуванням принципів національно-патріотичного виховання, елементів патріотизму у дітей старшого дошкільного віку засобами автентичних ігор, забезпечення активної участі сім`ї та родини в розвитку фізично і морально здорової, патріотично налаштованої зростаючої особистості, до Дня захисників Вітчизни та українського козацтва, в КЗ “ДНЗ № 36 ВМР” в період з 22.09.2022 р. по 17.10.2022 р. проведено серед вихованців у онлайн режимі І тур спортивних перегонів “Перші кроки”, які проходять під гаслом “Нащадки козацької слави”. Дошкільнята активно змагалися в таких видах: автентичні ігри спортивного характеру, ігри-естафети, спортивно-патріотичні ігри.

Конкурсним журі закладу визначено переможців (Наказ від 17.10 2022 р. № 139 ).
📌АВТЕНТИЧНІ ІГРИ СПОРТИВНОГО ХАРАКТЕРУ
1 місце:

• Мацюк Олександра, вихованка старшої групи № 14💥.
    📌 ІГРИ-ЕСТАФЕТИ
  • Мартинюк Валерія, вихованка старшої групи № 4🔥;
  • Мартинюк Тимофій, вихованець молодшої групи № 10🔥.
    2 місце:
  • Попадюк Марія, вихованка старшої групи № 5🔥.
    3 місце:
  • Бурлака Максим, вихованець старшої групи № 7🔥.
    📌 СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНІ ІГРИ
    1 місце:
  • Юр’єва Вікторія, вихованка старшої групи № 4💖.
    2 місце:
  • Бондар Уляна, вихованка старшої групи № 14💖.
    Бажаємо всім учасникам наснаги, нових звершень та спортивних перемог!🏆🏆🏆
    ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦💙