Наш навчальний заклад
Наш колектив

Керуючись основними положеннями Закону України "Про освіту", Державною національною програмою "Освіта", Закону України "Про дошкільну освіту", інструктивно-методичними вказівками МОН України, педагогічний колектив КЗ "ДНЗ № 36 ВМР" спрямовує свою роботу на забезпечення збалансованого розвитку дитини, узгодженості в її житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, сформованістю базису особистісної культури та вирішує в 2019-2020 навчальному році такі завдання:

  • забезпечення сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дітей;
  • максимальне використання можливостей гри для збалансованого розвитку дошкільнят, формування їх життєвої компетентності, реалізації власного природного потенціалу, індивідуалізації особистісного становлення;
  • підвищення якості дошкільної освіти шляхом забезпечення партнерства, взаємодії між педагогами, батьками та дітьми. 

В закладі дошкільної освіти працює 41 педагог, 26 з яких мають повну вищу педагогічну освіту. 

Наші групи:

Група раннього віку № 1 «Зернятка"
 
Наш девіз: "Нехай наші зернятка виростають в колоски, а наше виховання дає гарні паростки".

З таким побажанням зустрічають вихованців педагоги-новатори Голуб Людмила Павлівна, Зареченна Людмила Михайлівна та помічник вихователя Франчук Наталя Володимирівна. Вихователі розвивають пізнавальні здібності дітей, спираючись на можливості дитини та на їх активність. Малюки у групі «Зернятко» зростають талановитими завдяки методу нетрадиційного малювання. Діткам тут затишно і комфортно. 

Група № 2 «Горошинка»

В цій групі вихователі Никончук Світлана Петрівна та Космовська Аліна Анатоліївна працюють над створенням умов для всебічного та гармонійного розвитку дітей, зміцненням їх здоров'я, а допомагає їм у цьому тісна співпраця з батьками. Затишок для малюків створює помічник вихователя Корнілова Наталія Володимирівна.

Група № 3 «Сонячні зайчики»

В нашій групі створені всі умови для затишного та комфортного перебування дітей. Це тому, що педагоги Бамбура Алла Миколаївна, Носарівська Діана Степанівна та помічник вихователя Босик Інна Петрівна відкривають дітям таємниці навколишнього в ігровий формі. Пріоритетним завданням є розвиток пізнавальних здібностей у дітей раннього віку в процесі сенсорного виховання за Е. Шийко.

 Група № 4 «Сонечко»

Теплими, сонячними посмішками зустрічають дітей вихователі цієї групи: Савченко Олена Василівна та Рой Юлія Володимирівна.

Наше кредо - кожна дитина талановита та геніальна. І тому в групі впроваджуємо особисто орієнтовану модель виховання, розвиваємо творчу особистість. Створюємо умови для диференційованого виховання і навчання, з метою гармонійного психічного і фізичного розвитку дітей. Допомагає забезпечити належний соціально-психологічний мікроклімат в групі помічник вихователя Мисак Олена Андріївна. Багато зусиль докладають своєю співпрацею наші шановні батьки.

 Група № 5 «Чомучки»

В цій групі з любов'ю піклуються про дітей вихователі Поліщук Лариса Віталіївна, Хмільницька Олена Вацлавівна. Розвивальне середовище групи сприяє збереженню та зміцненню здоров'я вихованців, розвитку їх творчих здібностей, формуванню життєвої компетентності в різних сферах життєдіяльності. Допомагає створювати затишок в групі помічник вихователя Драйко Оксана Петрівна.

Група № 6 «Веселка»

Вихованці «Веселки» завжди задоволені і усміхнені, а в групі лунає дитячий щебет і сміх, бо кожен день несуть до садочка тепло своєї душі вихователі Патлата Наталя Броніславівна, Осіпова Любов Лернідівна та помічник вихователя Цирульникова Олена Ігорівна. В групі створені належні умови для особистісного становлення дитини-дошкільника, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе. 

Група № 7 «Подоляночка»

Ми веселі і кмітливі, дуже любимо свій край
І в наш гарний дитсадочок любий друже завітай!
Група наша вся затишна - черепаха живе в нас
Дітки дружні та привітні, ми чекаємо на вас!

А допомагають нам бути дружними та кмітливими наші вихователі Кріт Аліна Петрівна, Шумаріна Тетяна Олександрівна та помічник вихователя Поліщук Інна Федорівна.

Група № 8 «Пізнайки»

Ми - маленьки «Пізнайки» тому, що ми любимо пізнавати навколишній світ, бачити його багатогранність та унікальність. В цьому нам допомагають наші вихователі Романенко Галина Миколаївна, Комар Галина Богданівна і помічник вихователя Осецька Оксана Іванівна. В групі створені всі умови для того, щоб діти здобували необхідні знання про навколишній світ, розуміли його красу і неповторність, бережливо ставились до всього живого.

Група № 9 «Чарівники»:

Ми маленькі чарівники, які творять свої дива в групі № 9. Нам весело і цікаво живеться. Ми дуже любимо фантазувати, розважатись веселою грою, перетворюватись на казкових героїв, співати, танцювати, а особливо нам подобається малювати всім чим завгодно, адже ми творці та чародії. Допомагають нам творити вихователь Данилюк Наталя Василівна та помічник вихователя Шевчук Світлана Іванівна.

Група № 10 «Калинонька»

Ми, вихователі Мазуренко Тетяна Павлівна, Сташко Ольга Володимирівна з помічником вихователя Семенюк Валентина Дем'янівна та батьками творчо працюємо над вихованням підростаючого покоління. Діти із задоволенням ідуть до садочка, бо вони дуже полюбляють гратися в різноманітні ігри. Ми бережемо та зміцнюємо здоров'я дошкільників. Працюємо над розвитком творчих здібностей малюків.

Група № 11 «Мрійники»

Вихованцям середньої групи № 11 «Мрійники» завжди цікаво та весело. Про це дбають вихователі  Смеречинська  Тетяна Володимирівна та Шанта Ірина Сергіївна, а помічник вихователя Нагорна Людмила Володимирівна слідкує, щоб група була чиста та затишна. Дітки зростають творчими та балакучими особистостями, цьому сприяє методика Н. Гавриш «Мовленнєвий розвиток дошкільників засобами художнього слова», яку опановують і вдало втілюють в життя вихователі нашої групи.

Група № 12 «Казочка»

Вранці малюків з лагідною посмішкою, наче рідні мами, зустрічають вихователі Щупко Ірина Василівна, Рубанська Людмила Василівна та помічник вихователя Цилюрник Любов Іванівна. Тут малята залюбки грають і співають, перевтілюються в казкових героїв, живуть їх життям. Адже наша група працює за методикою Л.Фесюкової «Виховання казкою».

Група № 13 «Попелюшка»

Вас вітає середня група № 13 «Попелюшка» та її вихователі Маковійчук Світлана Борисівна, Мороз Анастасія Сергіївна і помічник вихователя Кузьменко Марія Володимирівна. Пріоритетні завдання нашої групи полягають у збереженні і зміцненні фізичного і психічного здоров'я дітей, розвитку їх творчих здібностей, тісній співпраці колективу групи і сім'ї. Група укомплектована згідно до вимог Базового компоненту: відповідає вимогам сучасного життєвого простору - природного, культурного, соціального, простору «Я».
Ми раді зустрічати усіх, хто до нас завітає !

Група № 14 «Струмочок»

Вихователі групи Мазуренко Оксана Валентинівна та Ковальчук Світлана Павлівна залюбки працюють над розвитком творчих здібностей дітей, збереженням і зміцненням їх здоров'я. Допомагають їм у цьому помічник вихователя Шутко Тетяна Борисівна. У групі оснащені сучасні ігрові осередками, які наповнені цікавими іграшками.

Група № 15 «Здоровя'чки» (санаторна)

В нашій групі, як в родині, виховуються діти різного віку. Досвідчений вихователь Якупова Людмила Ростиславівна  піклується про зміцнення здоров'я своїх вихованців, втілюючи в роботу з дітьми нетрадиційні форми та методи оздоровлення дитячого організму. Допомагає в цьому помічник вихователя Шелест Валентина Лаврентіївна. З задоволенням малята приходять до дитсадка, дружно граються, розвивають свої здібності, збагачують соціальний досвід спілкування та  зміцнюють своє здоров'я.

Група № 16 «Дзвіночок» (санаторна)

В санаторній групі № 16 вихователі Сопілко Неоніла Анатоліївна, Денисюк Яна Миколаївна, помічник вихователя Середин Людмила Василівна дбають про зміцнення здоров'я дітей, працюють над розвитком творчих здібностей. Для цього в групі створені всі необхідні умови. Якщо дитина здорова то й процеси виховання та навчання відбуваються продуктивно, вона здатна засвоювати нове, бути творцем свого «Я», відчувати радість життя.

Група № 17 "Вишенька"

В нашій групі вихователі Боричко Тетяна Юріївна, Боднар Яна Олександрівна та помічник вихователя Вершигора Тетяна Миколаївна на перше місце ставлять взаємодію з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення  повноцінного розвитку дитини.