Наш навчальний заклад
Педагогічний колектив


       Керуючись основними положеннями Закону України „Про освіту", Державною національною програмою „Освіта", Закону України "Про дошкільну освіту", інструктивно-методичними вказівками МОН України, педагогічний колектив ДНЗ № 36 спрямовує свою роботу на забезпечення збалансованого розвитку дитини, узгодженості в її житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, сформованістю базису особистісної культури та вирішує в 2014-2015 навчальному році такі завдання:


максисмальне використання можливостей гри для збалансованого розвитку дошкільнят, формування їх життєвої компетентості, реалізації власного природного потенціалу,иіндивідуалізації особистісного становлення;

розпочати поглиблену роботу з виховання у дітей почуття патріотизму у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку;

забезпечення збалансованого розвитку дітей раннього віку, їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження у соціальне середовище

В дошкільному закладі працює 40 педагогів, 25 з яких мають вищу педагогічну освіту. 

Наші групи:

Група раннього віку № 1 «Зернятко»:
 
Нехай наші зернятка
Виростають в колоски,
А наше виховання
Дає гарні паростки.

З таким побажанням зустрічають вихованців педагоги-новатори Голуб Людмила Павлівна, Зареченна Людмила Михайлівна та помічник вихователя Франчук Наталя Володимирівна. Вихователі розвивають пізнавальні здібності дітей, спираючись на можливості дитини та на її активність. Малюки у групі «Зернятко» зростають талановитими завдяки методу нетрадиційного малювання. Діткам у нас затишно і комфортно. Наше «Зернятко» чекає ваших малюків!

Група № 2 «Горошинка»:

В цій групі вихователі Калашнюк Людмила Мілентіївна та Чорненька Олександра Леонідівна працюють над створенням умов для всебічного та гармонійного розвитку дітей, зміцненням їх здоров'я, а допомагає їм у цьому тісна співпраця з батьками. Затишок для малюків створює помічник вихователя Плахотнюк Наталя Петрівна.

Група № 3 «Сонячні зайчики»:

В нашій групі створені всі умови для затишного та комфортного перебування дітей. Це тому, що педагоги Бамбура Алла Миколаївна, Пулярт Альона Анатоліївна та помічник вихователя Носарівська Діана Степанівна відкривають дітям таємниці навколишнього в ігровий формі. Пріоритетним завданням є розвиток пізнавальних здібностей у дітей раннього віку в процесі сенсорного виховання за Е. Шийко.

 

Група № 4 «Сонечко»:

Теплими, сонячними посмішками зустрічають дітей вихователі цієї групи: Савченко Олена Василівна та Ковальчук Світлана Павлівна.
Наше кредо - кожна дитина талановита та геніальна. І тому в групі впроваджуємо особисто орієнтовану модель виховання, розвиваємо творчу особистість. Створюємо умови для диференційованого виховання і навчання, з метою гармонійного психічного і фізичного розвитку дітей. Допомагає забезпечити належний соціально-психологічний мікроклімат в групі помічник вихователя Шульга Ірина Броніславівна. Багато зусиль докладають своєю співпрацею наші шановні батьки.

Група № 5 «Чомучки»:

В цій групі з любов'ю піклуються про дітей вихователі Харькова Валентина Василівна, Хмільницька Олена Вацлавівна. Розвивальне середовище групи сприяє збереженню та зміцненню здоров'я вихованців, розвитку їх творчих здібностей, формуванню життєвої компетентності в різних сферах життєдіяльності. Допомагає створювати затишок в групі помічник вихователя Маласай Людмила Миколаївна.

Група № 6 «Веселка»:

Вихованці «Веселки» завжди задоволені і усміхнені, а в групі лунає дитячий щебет і сміх, бо кожен день несуть до садочка тепло своєї душі вихователі Савчук Алла Василівна ,Патлата Наталя Броніславівна та помічник вихователя Желізняк Оксана Анатоліївна. В групі створені належні умови для особистісного становлення дитини-дошкільника, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе. 

Група № 7 «Подоляночка»:

Ми веселі і кмітливі, дуже любимо свій край
І в наш гарний дитсадочок любий друже завітай!
Група наша вся затишна - черепаха живе в нас
Дітки дружні та привітні, ми чекаємо на вас!

А допомагають нам бути дружними та кмітливими наші вихователі Кріт Аліна Петрівна, Шумаріна Тетяна Олександрівна та помічник вихователя Ковальчук Галина Олександрівна.

Група № 8 «Пізнайки»:

Ми - маленьки «Пізнайки» тому, що ми любимо пізнавати навколишній світ, бачити його багатогранність та унікальність. В цьому нам допомагають наші вихователі Никончук Світлана Петрівна, Чуй Наталя Василівна і помічник вихователя Марунич Лариса Валеріївна. В групі створені всі умови для того, щоб діти здобували необхідні знання про навколишній світ, розуміли його красу і неповторність, бережливо ставились до всього живого.

Група № 9 «Чарівники»:

Ми маленькі чарівники, які творять свої дива в групі № 9. Нам весело і цікаво живеться. Ми дуже любимо фантазувати, розважатись веселою грою, перетворюватись на казкових героїв, співати, танцювати, а особливо нам подобається малювати всім чим завгодно, адже ми творці та чародії. Допомагають нам творити вихователі Данилюк Наталя Василівна, Плюта Інна Григорівна та помічник вихователя Шевчук Світлана Іванівна.

Група № 10 «Калинонька»:

Ми, вихователі Мазуренко Тетяна Павлівна, Сташко Ольга Володимирівна з помічником вихователя Семенюк Валентина Дем'янівна та батьками творчо працюємо над вихованням підростаючого покоління. Діти із задоволенням ідуть до садочка, бо вони дуже полюбляють гратися в різноманітні ігри. Ми бережемо та зміцнюємо здоров'я дошкільників. Працюємо над розвитком творчих здібностей малюків.

Група № 11 «Мрійники»:

Вихованцям середньої групи № 11 «Мрійники» завжди цікаво та весело. Про це дбають вихователі Мостова Ольга Михайлівна і Смеречинська  Тетяна Володимирівна, а помічник вихователя Подорожняк Тетяна Вадимівна слідкує, щоб група була чиста та затишна. Дітки зростають творчими та балакучими особистостями, цьому сприяє методика Н. Гавриш «Мовленнєвий розвиток дошкільників засобами художнього слова», яку опановує і вдало втілює в життя наша група.

Група № 12 «Казочка»:

В дитсадочку 36
група є дванадцята,
а зветься вона «Казочка»

Вранці малюків з лагідною посмішкою, наче рідні мами, зустрічають вихователі Зелениця Інна Володимирівна, Щупко Ірина Василівна та помічник вихователя Цилюрник Любов Іванівна. Тут малята залюбки грають і співають, перевтілюються в казкових героїв, живуть їх життям . Адже наша група працює за методикою Л.Фесюкової «Виховання казкою».

Група № 13 «Попелюшка»:

Вас вітає середня група № 13 «Попелюшка» та її вихователі Маковійчук Світлана Борисівна, Якупова Людмила Ростиславівна і помічник вихователя Кузьменко Марія Володимирівна. Пріоритетні завдання нашої групи полягають у збереженні і зміцненні фізичного і психічного здоров'я дітей, розвитку їх творчих здібностей, тісній співпраці колективу групи і сім'ї. Група укомплектована згідно до вимог Базового компоненту: відповідає вимогам сучасного життєвого простору - природного, культурного, соціального, простору «Я».
Ми раді зустрічати усіх, хто до нас завітає !

Група № 14 «Струмочок»:

Вихователі групи Марченко Світлана Миколаївна та Поліщук Лариса Віталіївна залюбки працюють над розвитком творчих здібностей дітей, збереженням і зміцненням їх здоров'я. Допомагають їм у цьому помічник вихователя Вадовська Наталія Миколаївна. Група оснащена ігровими осередками та іграшками.

Група № 15 «Здоровя'чки» (санаторна):

В нашій групі, як в родині, виховуються діти різного віку. Досвідчені вихователі Якубіцька Світлана Петрівна та Опімах Інна Петрівна піклуються про зміцнення здоров'я своїх вихованців, втілюючи в роботу з дітьми нетрадиційні форми та методи оздоровлення дитячого організму. Допомагає в цьому помічник вихователя Шелест Валентина Лаврентіївна. З задоволенням малята приходять до дитсадка, дружно граються, розвивають свої здібності, збагачують соціальний досвід спілкування та зміцнюють своє здоров'я.

Група № 16 «Дзвіночок» (санаторна):

В санаторній групі № 16 вихователі Сопілко Неоніла Анатоліївна, Мазур Наталя Василівна, помічник вихователя Середин Людмила Василівна дбають про зміцнення здоров'я дітей, працюють над розвитком творчих здібностей. Для цього в групі створені всі необхідні умови. Якщо дитина здорова то й процеси виховання та навчання відбуваються продуктивно, вона здатна засвоювати нове, бути творцем свого «Я», відчувати радість життя.

Група № 17 "Вишенька"

В нашій групі вихователі Мушенко Марина Василівна, Вартазарян Тетяна Валеріївна та помічник вихователя Кирчун Юлія Володимирівна на перше місце ставлять взаємодію з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення  повноцінного розвитку дитини.