Історія закладу

... У 1964 році Вінницю прикрасили новобудови по вулиці Київській. Серед споруд був і дитячий садок. Так розпочав своє життя навчальний заклад освіти №36, прийнявши у свої стіни маленьких новоселів, з легкої руки яких він був названий "Ластівкою".

До 1996 року заклад був підпорядкований комбінату "Вінницяпромбуд". В садочку функціонувало 12 вікових груп.

В 1974 році була відкрита санаторна група для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу.

Згодом було добудовано ще один корпус, який розміщував у собі ще 5 груп, спортивну залу та 4 кабінети.

В 1992 році було об'єднано в один заклад два дитячих садки: № 36 та № 48, який очолила Потєєва Світлана Михайлівна.

У закладі дошкільної освіти функціонує 17 вікових груп:

• 3 групи раннього віку;
  • 4 групи молодшого віку (з них 1 - інклюзивна);
  • 4 групи середнього віку;
  • 4 групи старшого віку;
  • 1 група різновікова санаторна для дітей із малими та згасаючими формами туберкульозу;
  • 1 група різновікова санаторна для дітей із серцево-судинними захворюваннями.