Наш навчальний заклад
Звіт про використання позабюджетних коштів
Звіт про використання позабюджетних коштів

Батьківський колектив КЗ "ДНЗ № 36 ВМР" бере активну участь у освітньому процесі та сприяє розвитку матеріально-технічної бази закладу. Спільними зусиллями з працівниками установи крок за кроком створюється позитивний імідж закладу дошкільної освіти.

Благодійні внески та гранти в грошовій формі, які покращать життя дітей у нашому дитячому садочку, батьки можуть перерахувати на спеціальний реєстраційний рахунок КЗ "ДНЗ № 36 ВМР" в органах державної казначейської служби України:

Код ЄДРПОУ 01276276

р/р 31555301162841 в УДКСУ у м. Вінниці Вінницької області

МФО 802015

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» ст. 38 п. 3 про джерела фінансування закладу дошкільної освіти, Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на підставі п. 9 Статуту КЗ "ДНЗ № 36 ВМР", згідно із законодавством щодо боротьби з корупцією, на виконання протокольного доручення міського голови ВМР від 18.07.2016 р. для інформування батьківської громади пропонується наступний звіт голови батьківського комітету КЗ "ДНЗ № 36 ВМР" про використання позабюджетних коштів.

 

Голова БК  Юлія Бараненко

Інформацію про документи, які підтверджують придбання та оприбуткування матеріальних цінностей, можна отримати в голови батьківського комітету дошкільного закладу.