ЛЮБІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сайті комунального закладу                                    "Дошкільний навчальний заклад № 36 Вінницької міської ради"!

Пріоритетний напрямок освітньої діяльності закладу - художньо-естетичний розвиток дитини-дошкільника.

Ми раді запропонувати вам інформацію про роботу нашого садочка, ознайомити вас з концепцію розвитку закладу дошкільної освіти, кадровим складом педагогічних працівників, навчально-методичними матеріалами, конспектами занять, сценаріями свят та розваг.

Сподіваємося, ви будете задоволені цією екскурсією в світ дитинства.

Живи навіки й процвітай,
Мій рідний дитсадочок,
Дитинства мого світлий рай,
Казковий цей куточок!

Садочок відвідують 532 дитини. Діти зараховуються до закладу з 2-х років. Групи укомплектовані згідно віку дітей.

Заклад повністю забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. За професійним складом всі педагогічні працівники мають педагогічну освіту. Вихователі постійно підвищують свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації та шляхом самоосвіти. Навчання та виховання дітей здійснюється за освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина".
       Змістові напрямки освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на 2019-2020 навчальний рік:
  • забезпечення сучасних підходів до логіко-математичного розвитку дітей;
  • максимальне використання можливостей гри для збалансованого розвитку дошкільнят, формування їх життєвої компетентності, реалізації власного природного потенціалу, індивідуалізації особистісного становлення;
  • підвищення якості дошкільної освіти шляхом забезпечення партнерства, взаємодії між педагогами, батьками та дітьми.

На високому рівні проводяться заняття з різних розділів програми, заходи та дозвілля музично-естетичного циклу й фізкультурно-оздоровчого характеру.

Забезпечення психологічної допомоги та корекції психофізичного розвитку дітей у закладі здійснює практичний психолог.
           В закладі облаштовано:
  • музичну залу;
  • спортивну залу;
  • кабінет практичного психолога;
  • сенсорну кімнату;
  • фітовітальню;
  • медичний блок (кабінет для надання невідкладної допомоги, ізолятор).

На належному рівні здійснюється медичне обслуговання. Медичні сестри постійно здійснюють контроль за проведенням фізкультурно-оздоровчих заходів та загартуванням.

У відповідності до вимог чинного законодавства у закладі дошкільної освіти організоване трьохразове харчування, його вартість становить 22 грн. - групи раннього віку, 34 грн. - групи дошкільного віку. Плата батьків за харчування дітей у закладі дошкільної освіти становить 75 % від вартості харчування в день. Якість та різноманітність харчування задовільні. Страви готуються у відповідності із затвердженими нормами харчування на одну дитину із дотриманням технології.

Педагогічний колектив працює над вивченням та впровадженням інноваційних технологій та передового педагогічного досвіду для більшого сприяння розвитку індивідуальних творчих можливостей кожної дитини, а також її самореалізації.
  Випускники ЗДО мають високий рівень сформованості ключових компетентностей, інтелектуальної, мотиваційної та емоційно-вольової готовності до школи, сформованості навичок культури поведінки, самоконтролю, індивідуального досвіду і позитивних якостей особистості.
      З огляду практичних напрацювань попередніх років, реальних можливостей, запитів батьків, враховуючи багаторічну співпрацю з КЗ "НВК: школою - колегіумом № 29 ВМР", пріоритетним напрямком освітньої діяльності закладу є художньо-естетичний розвиток дитини-дошкільника. Саме він, на нашу думку, має допомогти впроваджувати педагогіку партнерства, розвиток творчих здібностей і тих особистісних якостей, які сприяють цьому.
       Для реалізації пріоритетного напрямку освітньої діяльності в закладі наявний відповідний базис. Це напрацювання педагогічного колективу із зображувальної діяльності, музичного виховання, художнього мовлення, цікавого змістового досвіду роботи гуртків тощо.
      Заняття в гуртках англійської мови, українського вишивання "Вишиваночка", хореографічного "Ластів'ятко", вокального "Веселі нотки", гри на музичних інструментах "Маленькі музиканти", "Розважальне малювання", "Витинанки", театрального "Юні актори", "Чарівний світ бісеру"  сприяють яскравому розкриттю природних обдарувань дітей. А вихованці хореографічного гуртка "Ластів'ятко" були неодноразовими призерами міського фестивалю дитячої творчості "Чарівна квітка". Роботи гуртківців демонструвалися на міських конкурсах, виставках.
   Ефективну роботу закладу забезпечують створені відповідно чинного законодавства органи самоврядування: рада закладу, батьківський комітет.
      Заклад дошкільної освіти постійно працює над зміцненням та модернізацією матеріально-технічної бази.