Наш навчальний заклад
Головна сторінка.
Любі друзі!

Вітаємо вас на сайті комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад № 36 Вінницької міської ради"

художньо-естетичного напрямку.

Ми раді запропонувати вам інформацію про роботу нашого садочка, ознайомити вас з концепцію розвитку дошкільного закладу, кадровим складом педагогічних працівників, навчально-методичними матеріалами, конспектами занять, сценаріями свят та розваг.
Сподіваємося, ви будете задоволені цією екскурсією в світ дитинства.

 

  Живи навіки й процвітай,
Мій рідний дитсадочок,
Дитинства мого світлий рай,
Казковий цей куточок.


Садочок відвідують 573 дитини. Діти приймаються в садочок з 2-х років. Групи укомплектовані згідно віку дітей.
Дошкільний заклад повністю забезпечений педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. За професійним складом всі педагогічні працівники мають педагогічну освіту. Вихователі постійно підвищують свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації та шляхом самоосвіти. Навчання та виховання дітей здійснюється за освітньою програмою для дітей від двох до семі років "Дитина".

Пріоритетними завданнями дошкільного закладу на 2017-2018 навчальний рік є:

 

    - створення сприятливого освітнього простору для реалізації завдань соціально-економічного виховання дошкільників;
    - оптимізація діяльності педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до фізкультурно-оздоровчої роботи та вирішення завдань безпеки життєдіяльності;
    - формування художньо-естетичних цінностей дітей у процесі залучення їх до мистецької діяльності. 

 

В садочку на високому рівні проводяться заняття з різних розділів програми, заходи та дозвілля музично-естетичного циклу та фізкультурно-оздоровчого характеру.
Забезпечення психологічної допомоги та корекції психофізичного розвитку дітей в дошкільному закладі здійснює практичний психолог.
Дошкільний заклад має:
- музичний зал
- спортивний зал
- кабінети практичного психолога

- сенсорну кімнату.

На належному рівні здійснюється медичне обслуговання. Один раз на рік проводиться огляд дітей вузькими спеціалістами. В дошкільному закладі працює лікар-педіатр, який постійно проводить огляди дітей, призначає лікувально-профілактичне лікування, здійснює контроль за проведенням фізкультурно-оздоровчих заходів та загартуванням.
У відповідності до вимог чинного законодавства у дошкільному закладі організоване трьохразове харчування, його вартість становить 15 грн. - групи раннього віку, 23 грн. - групи дошкільного віку. Плата батьків за харчування дітей у дошкільному закладі становить 75 % від вартості харчування в день. Якість та різноманітність харчування задовільні. Страви готуються у відповідності із затвердженими нормами харчування на одну дитину із дотриманням технології.
Педагогічний колектив працює над вивченням нових методик та передового педагогічного досвіду для більшого сприяння розвитку індивідуальних творчих можливостей кожної дитини, а також її самореалізації.
Більшість дошкільників мають високий рівень інтелектуальної, мотиваційної та емоційно-вольової готовності до школи. У них сформовані навички культури поведінки, самоконтроль, індивідуальний досвід та позитивні якості особистості.
З огляду пріоритетів дошкільної освіти, практичних напрацювань попередніх років, реальних можливостей, запитів батьків, враховуючи багаторічну співпрацю з КЗ "НВК: школою - колегіумом № 29 ВМР", наш дошкільний заклад обрав пріоритетним напрямком роботи -художньо-естетичний розвиток дошкільників.
Саме він, на нашу думку, має допомогти остаточно відмовитись від методик "дозволено - заборонено" та впроваджувати педагогіку стосунків, розвиток творчих здібностей і тих особистісних якостей, що сприяють цьому. Для художньо-естетичного розвитку дітей в закладі є певний базис. Це ті напрацювання, що з‘явились в результаті роботи над річними завданнями закладу (зображувальна діяльність, музичне виховання, художнє мовлення, тощо), й цікавий досвід гуртків.

Заняття в гуртках англійської мови, українського вишивання "Вишиваночка", хореографічного "Ластів'ятко", вокального "Веселі нотки", гри на музичних інструментах "Маленькі музиканти", «Розважальне малювання», «Витинанки», театрального «Юні актори»,"Чарівний світ бісеру"  сприяють яскравому розкриттю природних обдарувань дітей. А вихованці хореографічного гуртка "Ластів'ятко" були неодноразовими призерами міського фестивалю дитячої творчості "Чарівна квітка". Роботи гуртківців демонструвалися на міських конкурсах, виставках.
Ефективну роботу закладу забезпечують створені відповідно чинного законодавства органи самоврядування: рада закладу; батьківський комітет.

Дошкільний заклад постійно працює над зміцненням та модернізацією своєї матеріально-технічної бази.